Survepesul on lisaks survele kaks olulist kriteeriumi, mis annavad kvaliteetse tulemuse: suur vee hulk ja kõrge temperatuur. Teostame ka pindade aurutamist (nt tahmaste seintega katlamajad). Meie kogemus on näidanud, et selliste pesuritega saame puhtaks ka need pinnad mida tavaliselt abrasiividega ehk siis palju kallimalt töödeldakse. 

Põhilised puhastusobjektid:

  • katused, fassaadid ja terrassid
  • kivisillutis ja hoovid
  • ausambad ja monumendid
  • keldrid ja katlamajad

Kivikatuste puhul on mõistlikuks puhastamise intervalliks 5-6 aastat, olenevalt puude lähedusest ja johtuvast sambliku tekkest. Meie ei soovita katuste keemilist järeltöötlust, selle mõju ei ole kestev. Turbovasaraga kuumavee pesur eemaldab lihtsalt samblikud ja mustuse. Katusepesu juurde kuulub vihmaveerennide puhastus. Katustel liikumiseks kasutame nii tõstukeid kui tööstusalpinistlikku turvavarustust, olenevalt objektist.

Krohvitud pindade ja puitfassaadide puhul saab meie pesuriga efektiivselt lahti muust mustusest ja lahtisest värvist. Kõnniteed, garaažide esised, sissesõiduteed, väljakud ja parklad vajavad veelgi tihedamat hooldust, et säiliks hea ilme. Kord aastas oma kivisillutist sedasi pestes on see alati nagu uus. Kivide vahel kasvama hakanud samblik või umbrohi kaob meie võimsa pesuriga hetkeliselt.

Kui puhastataval objektil pole piisavalt veevarustust siis toome selle lisatööna kas kohale või kasutame vee kogumiseks/pumpamiseks vahemahuteid. Suudame autonoomselt tegutseda kõikjal, nt ausammaste puhastamisel või suvekodudes.

 MG 9066
DSCF5079
survepesu1
survepesu2