Survepesul on lisaks survele kaks olulist kriteeriumi, mis annavad kvaliteetse tulemuse: suur vee hulk ja kõrge temperatuur. Meie kuumavee pesurite tootlikkus on ca 1200 liitrit tunnis ning tagab keeva vee kogu aeg, seega saame eemaldada ka halvimat mustust kiiresti ja efektiivselt. Teostame ka pindade aurutamist. Meie kogemus on näidanud, et sellise pesuriga saame puhtaks ka need pinnad mida tavaliselt abrasiividega ehk siis palju kallimalt töödeldakse. 

Põhilised puhastusobjektid:

  • katused, fassaadid ja terrassid
  • kivisillutis, hoovid ja väljakud
  • ausambad ja monumendid
  • tööstuslikud mehhanismid ja masinad

Kivikatuste puhul on mõistlikuks puhastamise intervalliks 5-8 aastat, olenevalt puude lähedusest ja johtuvast sambliku tekkest. Meie ei soovita katuste keemilist järeltöötlust, selle mõju ei ole kestev. Turbovasaraga kuumavee pesur eemaldab lihtsalt samblikud ja mustuse. Katusepesu juurde kuulub vihmaveerennide puhastus. Katustel liikumiseks kasutame nii tõstukeid kui tööstusalpinistlikku turvavarustust, olenevalt objektist.

Krohvitud pindade ja puitfassaadide puhul saab meie pesuriga efektiivselt lahti muust mustusest ja lahtisest värvist. Kõnniteed, garaažide esised, sissesõiduteed, väljakud ja parklad vajavad veelgi tihedamat hooldust, et säiliks hea ilme. Kord aastas oma kivisillutist sedasi pestes on see alati nagu uus. Kivide vahel kasvama hakanud samblik või umbrohi kaob meie võimsa pesuriga hetkeliselt.

Kui puhastataval objektil pole piisavalt veevarustust (vajalik kogus umbes 1m3 tunnis) siis toome selle lisatööna kas kohale või kasutame vee kogumiseks/pumpamiseks vahemahuteid. Pesuri kütteõli kulu on ca 8 liitrit tunnis, see sisaldub hinnas. Pesuri voolu tarve on 6 kVA. Kui teie objektil pole sellist võimalust, siis toome lisatööna kohale oma jõujaama. Seega suudame autonoomselt tegutseda kõikjal, nt ausammaste puhastamisel või suvekodudes.

 MG 9066
DSCF5079
survepesu1
survepesu2